8 Haziran 2012 Cuma

Kitap Ayraçları...

Bende yaptım sonunda :) Malum bugün karne günü ve benim sınıf anneliğiminde son günü. Bir senede bezdim :( Yalan değil güzel şeyler yaptık Öğretmenimizle ve öğrencilerimizle. Hatta kendi öğrencilerim gibi gördüm onları bazen, Ben onların Mine Annesi oldum , onlar benim çocuklarım. Ama veliler beni çocuklardan daha çok yordu malesef. Allah kısmet ederse gelecek dönem yarım kalan okulumu bitirmek tek hedefim.
Neyse son gün ve bende son bir süpriz yapayım dedim, çocuklarıma ve bu güzel kitap ayraçlarını onlara karne hediyesi olarak verdim. Umarım yazın çok kitap okurlar ve beni hatırlarlar :) Ve en güzeli TATİLLLLL en çokta bana tatil. Güzelce dinlenme zamanı önümüzde çok iş var zamanı varken dinlenmeli ;)
Herkese ve özellikle annelere iyi tatiller...
işte  Ayraçlarım Nasıllll ???? ;)bunlarda Öğretmenimize ve ailesine ;)

3 yorum:

 1. Ne güzel, ne şirin şeyler bunlar, harika bir hediye fikri çocuklar için, sırf bunları kullanmak için kitap okumaya yönelenler bile olur, emeğine sağlııık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Banu abla vallahi inan hepsini bir günde yetiştircem diye sabahlara kadar ördüm umarım sevmişlerdir.Daha küçükler pek algılayamadılar ama aileleri eminim aydınlatır onları :)

   Sil
 2. ellerine sağlık çok şirin olmuş hepsi...
  banada beklerim

  YanıtlaSil